Jaunumi Bībeles atlass BĪBELE Bībeles izpētes materiāli Ceļamaize Bībeles enciklopēdija Fotogrāfijas no Bībeles zemēm Raksti Video Saites (linki)  

Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību, jo Dievs Savu Dēlu nav sūtījis pasaulē, lai Tas pasauli tiesātu, bet lai pasaule caur Viņu tiktu glābta. (Jņ. 3:16)

 
 
Jaunumi

[ Ja ir kādi jautājumi vai kas sakāms, lūdzu sūtiet e-pastu uz webmaster@baznica.lv ]

2016.01.06 Latvijas Bībeles biedrība sadarbībā ar OakTree Software kompāniju (ASV) piedāvā Bībeli jaunā tulkojumā ar deiterokanoniskajām grāmatām ($19,90) Apple iPhone mobilajiem viedtālruņiem un Apple iPad planšetdatoriem, kā arī Mac / Windows PC datoriem.

2012.10.24 Latvijas Bībeles biedrība sadarbībā ar OliveTree kompāniju (ASV) piedāvā Bībeli jaunā tulkojumā ($13,99), Bībeli jaunā tulkojumā ar deiterokanoniskajām grāmatām ($19,99) un 1965. gada revidēto Bībeli ($13,99) mobilajiem viedtālruņiem, Mac / Windows PC datoriem un Android / iOS planšetdatoriem.

Bībele Latviešu valodā ir OliveTree BibleReader brīvprogrammas modulis priekš Android, Blackberry, iPhone, iPad, Nokia (Symbian^5) viedtālruņiem. Kāpēc modulis, nevis atsevišķa programma? Tāpēc, ka šādā veidā Bībeli latviešu valodā var uzinstalēt un lietot vairākās modernās mobilo tālruņu operētājsistēmās. BibleReader programmai ir nopērkami arī ļoti daudz dažādi papildmoduļi — gan Bībeles komentāri, gan vārdnīcas un atlasi, gan Bībeles teksti oriģinālvalodās. Nopietniem Bībeles studentiem latviešu tulkojuma modulis būs brīnišķīgs papildinājums Bībeles izpētei dzimtajā valodā. BibleReader programmā ir iespēja atvērt Bībeles tekstu ekrāna augšdaļā un paralēli atvērt kādu no Bībeles komentāriem (angļu valodā) vai citu Bībeles oriģināltekstu vai tulkojumu ekrāna apakšdaļā teksta salīdzināšanai. Bet ieinstalējot tikai šo vienu moduli, BibleReader būs kā latviešu Bībeles programma :-) Pie tam lietotājam mainot tālruni, nav jāuztraucas par nopirkto moduļu likteni, atliek tikai uzinstalēt attiecīgajam tālrunim paredzēto BibleReader brīvprogrammu un visi iegādātie moduļi būs pieejami jaunajā tālrunī. Šīs tehnoloģijas paver nebijušas iespējas lasīt un mācīties Dieva Vārdu! Izmanto šīs iespējas un pastāsti par tām arī draugiem!

iPad ekrānkopijas variet aplūkot šeit.

Instalēšana Apple iOS ierīcēm: App storā par brīvu "nopērkam" BibleReader (Olive Tree kompānijas produkts). Tad atveram www.olivetree.com, izveidojam savu kontu tur, nopērkam Bībeli latviešu valodā priekš iPhone vai iPad vai iPod touch, tad mobilajā tālrunī vai iPad'ā atveram BibleReader, ievadām savu OliveTree konta lietotājvārdu un paroli, nosinhronizējam bibliotēku, tur Downloads sadaļā parādās nopirktā(s) Bībele(s), uzspiežam uz Bībeles ikonas un programma to lejupielādē un uzinstalē. Lietojam! Visiem, kam angļu valoda nav šķērslis, iesakam iegādāties šādus papildmoduļus: ESV Study Bible, Bible Knowledge Commentary (nedārgs un labs Bībeles komentārs), Holman Bible Atlas un ja varat atļauties — Expositor's Bible Commentary (ļoti labs Bībeles komentārs!) vai šī komentāra saīsināto versiju: Expositor's Bible Commentary: Abridged Edition.

2011.05.15 Latvijas Bībeles biedrība sadarbībā ar OliveTree kompāniju (ASV) piedāvā Bībeli latviešu valodā ($13,99) mobilajiem viedtālruņiem.

2010.10.29 Saišu lapā pievienojam saiti uz Bībeles izpēti audio (mp3) formātā
2010.07.27 Nomainījām UPS bateriju. Tam vajadzētu atrisināt servera regulāro izslēgšanos. izrādās, ka abi serveri bija pieslēgti UPS'im, kam beigta baterija, bet otrs 1500VA UPS'is, kam baterija vesela, uzturēja tīkla maršrutizatoru, kas tērē 20W strāvas…
2010.05.17 Saišu lapā pievienojam saiti uz Ernsta Glika Bībeles tulkojuma 7. izdevumu.

2008.02.01 Pēc gandrīz vai gadu ilgas mocīšanās ar garākiem un īsākiem pārtraukumiem Interneta pieslēgumā, esam noslēguši līgumu ar citu Interneta servisa piegādātāju. Tagad mūsu serveris ar optisko kabeli pieslēgts LatNet tīklam. Ievērojams ātrdarbības pieaugums. Pieslēguma ātrums Latvijā 10 Mbps, ārzemēs 1 Mbps.
2006.02.17. Pielabots Bībeles rakstvietu meklēšanas lapas kods, lai nebūtu baltas malas un lai (atsevišķos gadījumos) tabulu rindas nedubultotos. Lapas noformējums pielāgots darbam ar Macintosh Interneta pārlūkprogrammu Safari.
2006.02.16. WAP lapas pārkonvertētas uz Unikodu. Mazliet uzlabota navigācija.
2005.10.24. Visas lapas un datu bāzes pārkonvertētas Unicode UTF-8 formātā. Tagad varam publicēt tekstus dažādās valodās vienlaikus.
2005.07.20. WAP lapas pielabotas, lai tās varētu skatīt arī ar Sony-Ericsson mobilajiem tālruņiem.
2005.04.16. Atveram Bībeles lapas mobilajiem telefoniem. Adrese: http://wap.bibele.lv/
Pagaidām testa režīmā. Varat meklēt gan vārdus, gan rakstvietas. Gan ar, gan bez latviešu burtiem. Šķiet, ka Nokia tālruņi rāda visu pareizi, bet ar Sony-Ericsson ir problēmas - nerāda meklēšanas linkus, un nav ne mazākās nojausmas, kāpēc...
2005.04.15. Atjaunināta hipersaišu lapa, izdarīti daži labojumi.

2004.01.14. Izlabotas daudzas kļūdas Bībeles teksta datu bāzē:
1) visām nodaļām nerādījās pēdējie panti,
2) īpašvārdi, kas sākās ar specifiskajiem latviešu lielajiem burtiem, nezin kāpēc bija pārvērtušies par mazajiem burtiem. Tagad visam vajadzētu strādāt korekti.
Sākam strādāt pie paralēlo rakstvietu pievienošanas. Pateicamies par jūsu aizlūgšanām un palīdzību!
2003.12.24. Ar prieku varam paziņot, ka 24. decembra vakarā 23:00 atveram Bībeles teksta meklēšanas lapas! Varat meklēt rakstvietas vai konkrētus vārdus (pat vairākus). Meklēšanas rezultāti ir aplūkojami kā rakstvietu saraksts vai izvērstā veidā kā konkordances skatījums. Ir iespēja nodrādīt meklēšanas apgabalu — konkrētas Bībeles grāmatas vai visu Bībeli (ja neviena grāmata nav iezīmēta).
Izsakām sirsnīgu pateicību Latvijas Bībeles Biedrībai (LBB) un tās vadītājam V.Tēraudkalna k-gam par atsaucību un sadarbību šī projekta tapšanā! (1965. gada revidētais Bībeles teksts latviešu valodā ir LBB īpašums un tā lietošana šajās lapās ir licencēta no LBB. Visas tiesības rezervētas.)
Bet ar to pārsteigumi nebeigsies. Mums padomā vēl daudz kas... Un tā — uz tikšanos pēc Jaungada!!!
2003.11.24. Ar prieku varam paziņot, ka 24. decembrī šeit tiks atklāta visu apmeklētāju sen gaidīta lapa!
Lūdzu, pierakstiet šo datumu savā kalendārā un noteikti ieskatieties šeit Ziemassvētku vakarā!
Bet ar to pārsteigumi nebeigsies. Mums padomā vēl daudz kas... Un tā — uz tikšanos Ziemassvētkos!!!
2003.08.14. Plkst. 11:00 publicējam 146 fotogrāfijas no Bībeles zemēm. (Var gadīties, ka kaut kur vēl nav pareizi paraksti zem bildēm, bet to nedēļas laikā savedīsim kārtībā). Darbojas fotogrāfiju meklēšana pēc atslēgvārdiem. Atslēgvārdu listē iekļauti tikai tie vārdi, kas atbilst fotogrāfijām datu bāzē. Sagatavošanā vēl pārsimts bilžu... Par jebkuru kļūdu meklēšanā lūdzam rakstīt Webmeistaram. (Tagad arī e-pasts strādā).
2003.07.23. Foto lapās daži būtiski labojumi skriptos. Saišu lapā pievienots links uz WAP Bībeli. Turpinām lapu izveidi.
2003.07.15. Foto lapas palaistas testa režīmā... Ne visi atslēgas vārdi strādā, bet Sīrija un Aleppo un Damaska jau strādā.
2003.07.07. Pabeigts tematisko lapu dizains, turpinām darbu pie datu bāzēm. Līdz jūlija beigām ceram atvērt FOTO lapas.
Cerētā viena mēneša vietā nu jau ir pagājuši divarpus gadi...
2001.04.02. Ceļamaizes lapa izveidota!
2001.03.08. Sākam Foto lapas izveidi. Varat aplūkot pirmos fotoattēlus! Šis darbiņš ilgs aptuveni mēnesi...
2001.03.06. Piereģistrējam lapu galvenajos meklēšanas un banneru apmaiņas serveros.
2001.03.04. Pirmās lapas dizains puslīdz pabeigts.

 
 
    © Adventistu Baznīca